Dansk Politihundeforening Frederiksværk-Gribskov afdeling

Malene Bonde

Sektion II
Hund: Ossi
Klasse: Kåringsklassen
Email:

Carsten Fredbo

Sektion II
Hund: 
Klasse: Kåringsklassen
Her skriver du telefonnummer, adresse osv.
Email:

Torben Jensen

Dommer alle Klasser
Sektion II - Æresmedlem
Hund: Møllers Totti
Klasse: Vinder

Formand frem til 2022


Email:

Torben B. Jensen

Sektion II
Listefører
Figurant
Hund: Lucky Light Edda
Klasse: Patrulje

Kasserer frem  til 2021 - bestyrelsesmedlem frem til 2022


Email:

Karin Hansen

Kasserer
Dommer Patrulje
Sektion II
Hund:Bayogi Bianca
Klasse:Kåringsklassen

Email:

Mette Lindegaard

Formand fra 2022
Bestyrelsesmedlem
Dommer alle klasser
Sektion I


Email:

Rene Kaj Nielsen

Figurant
Sektion II
Hund: Mai Tuk Tara
Klasse: Patrulje
 
Email:

Martin Aaskilde

Revisor i foreningen
Figurant
Sektion II
Hund: Pa-Schack's Yaki
Klasse: Kriminal



Email:

Patrick Julian Figiel-Kibsgaard

Figurant
Sektion II
Hund:
Klasse: Kåringsklassen



Email:

Fie Frerksen

Sektion II
Hund: Kratmosens Kantor
Klasse: Kåringsklassen

Email:

Tove Leth

Bestyrelsesmedlem
Dommer alle klasser
Sektion II
Hund: Smedebakken Pelle 
Klasse: Kriminal

Hund:  Aniq



 
Email:

John Nielsen

Sektion II - Æresmedlem
Hund: Pa-Schack's Yones
Klasse: Patrulje


Thomas Nielsen

Figurant
Sektion II
Hund: Amagers
Klasse: Kåringsklassen


Email:

Linda Rasmussen

Sektion II
Hund: Sundhund Honey
Klasse: Kriminalklassen


Email:

Jesper Sonne-Mortensen

Sektion II
Hund: Haus Lintz Hawk
Klasse: Unghund

Email:

Peter Svane

Bestyrelsesmedlem
Sektion II
Hunde: Korkilde's Morgan
Klasse: Kåringsklassen

 

Email:

Kim Boye

Sektion II
Hund
Klasse: Kåringsklassen


Email:

Steffen Olsen

Sektion II
Hund:
Klasse: Kåringsklassen

 
Email:

Lars Bøtel Christiansen

Sektion I
Hund: 
Klasse: 



Email:

Gitte Marvig Jensen

Sektion II
Hund:  
Klasse: 

Email:

Henning Vestergaard Hansen

Sektion II
Hund: Smedebakkens Aggi  
Klasse: Kåringsklassen
Her skriver du telefonnummer, adresse osv.
Email:

Carsten Fredbo

Sektion II
Klasse: Kåringsklassen

Email:

Kurt Verup

Sektion I

 
Email:

Rainer Wagner

Sektion II
Hund:
Klasse: Kåringsklassen
 
Email:

Omer Hussain

Sektion II
Hund:
Klasse: Kåringsklassen
Email:

Berit Nørgaard

Sektion II
Hund:
Klasse: Kåringsklassen
Email:

Mads Nørgaard

Sektion II
Hund:
Klasse: Kriminalklassen
Email: