Dansk Politihundeforening Frederiksværk afdeling

Torben Jensen

Formand
Sektion II - Æresmedlem
Dommer i alle klasser
Figurant i øvelse 7-8-9-10
Hund: Møllers Totti
Klasse: Kriminal

Magisterensvej 5, 3300 Frederiksværk
Tlf.: 23341953

Torben B. Jensen

Kasserer
Sektion II
Hund: Lucky Light Edda
Figurant i øv. 7-8-9
Klasse: Patrulje

Engsvinget 9, Gerlev, 3630 Jægerspris

Tlf.: 47522258  mobil: 22111857

Karin Hansen

Bestyrelsesmedlem/sekretær
Redigerer hjemmesiden med Kurt Verup
Sektion II
Dommer i patruljeklassen
Figurant i øvelse 7- 9
Hund:Bayogi Bianca
Klasse:Kåringsklassen
Koglevej 6, 2820 Gentofte
Tlf.: 21461010

Mette Lindegaard


Bestyrelsesmedlem/Næstformand
Sektion I
Dommer i alle klasser
Figurant i øvelse 7-8-9-10
Hund:
Klasse:

Tinghusevej 43, 3230 Græsted

Tlf.: 22160263

René Kaj Nielsen

Bestyrelsessuppleant
Sektion II
Figurant i øvelse 7-8-9
Hund: Mai Tuk Tara
Klasse: Patrulje
Nordre Fasanvej 3, 1.tv. 2000 Frederiksberg C
Tlf.: 5167 6170
Email: dog@mail.dk

Martin Aaskilde

Sektion II
Dommer i alle klasser
Figurant i øvelse 7-8-9
Hund: Pa-Schack's Yaki
Klasse: Kriminal

Esrumvej 464, 3230 Græsted


Tlf.: 4133 9796

Sanne Borgen

Sektion II
Dommer
Figurant
Hund: Daneskjolds Sira
Klasse: patruljeklassen
Lærkevej 49, 3650 Ølstykke
Tlf.: 2662 3056

Patrick Julian Figiel-Kibsgaard

Sektion II
Figurant i øvelse 7-8-9
Hund:
Klasse: kårings klassen



Fie Frerksen

Sektion II
Hund: Kratmosens Kantor
Klasse: Kåringsklassen
Sektion II

Tlf. : 3123 8807

Søren Bøgh Jensen

Sektion II
Figurant i øvelse 7-8-9
Hund: Chades Zarro
Klasse: Unghund


Tove Leth

Sektion II
Dommer: patruljeklassen
Figurant: øvelse 7-8-9
Hund: Smedebakken Pelle Født 2015
Klasse: Kriminal

Tidligere hund: Smedebakkens Hannah / Vinderklassen / Født 2010 - død 2020

Esrum Park 20, 3230 Græsted
Tlf. 2112 0078

Jan Binger Lindgaard

Sektion II
Dommer i alle klasser
Figurant i øvelse 7-8-9-10
Hund: Daneskjolds Arti
Klasse: Vinder

Lærkevej 24, 3650 Ølstykke

Tlf.. 21695924

John Nielsen

Sektion II - Æresmedlem
Dommer i alle klasser
Figurant i øvelse 7-8-9-10
Hund: Pa-Schack's Yones
Klasse: Patrulje

Oldtidsvej 32, 3300 Frederiksværk

Tlf.: 40912695

Thomas Nielsen

Sektion II
Figurant: 7-8-9-10
Hund: Amagers
Klasse: Kåringsklassen

Kæruldvej 9, 3300 Frederiksværk
Tlf.: 3065 1931

Marian Olsen

Sektion II
Figurant i øvelse 7 og 9
Hund: Vindelbos Pippi
Klasse: Kåringsklassen
Langebjerg 86, 2850 Nærum
Tlf.: 2689 6006

Linda Rasmussen

Sektion II
Dommer i patruljeklassen
Figurant i øv. 7-8-9
Hund: Sundhund Honey
Klasse: Patruljeklassen

Nyvej 61, 3200 Helsinge

Tlf.: 25784612

Jesper Sonne-Mortensen

Sektion II
Figurant i øvelse 7-8-9
Hund: Haus Lintz Hawk
Klasse: Unghund
Grønholtvej 94, 3480 Fredensborg
Tlf 2737 7947

Peter Svane

Sektion II
Dommer
Figurant
Hund: Hausvartovs Annabella
Klasse: Kåringsklassen
Ramsager 8, 3230 Græsted
Tlf.: 2370 0750

Kim Boye

Sektion II
Akelejevænget 11
3390 Hundested
Tlf: 2065-8990

Steffen Olsen

Sektion II

Liseleje
Tlf: 2056-0660

Lars Bøtel Christiansen

Sektion I
Hund: 
Klasse: 

Faksemosevej 29, 3230 Græsted
Tlf. 4011 6419

Kurt Verup

Redigerer hjemmesiden med Karin Hansen
Sektion I
Dommer: alle klasser
Figurant: øvelse 7-8-9-10
Esrum Park 20, 3230 Græsted
Tlf.: 2466 0999